| TrendyHedgehog a întrebat:

Cine poate sa imi spuna si mie unde pot sa vizionez pe net misterele ui miss mallard dar sa fie in romana dar daca gasitit in engleza puteti sa imi dati ca inteleg oricum. Dau fucditza

2 răspunsuri:
| frumusikasuper1000322 a răspuns:

Pai scrii pe google cum se cheama filmul si dupa ce ai scris mai scrii in continuare filme online.Ai sa vezi mai multe randauri de alea si t dai pe care crezi ca e mai bun.

| papys44 a răspuns:

Http://www.minimaxro.tv/Musorujsag/ro/2013/07/09
Uite aici...se redifueaza pe minimax de Marti 9 Iulie la 8:55