| dulshe a întrebat:

Ce siteuri gen TPU mai stiti? Nu ca nu-mi mai place TPU, dar totusi as vrea sa cunosc si altelebig grin sa cunosc mult mai multa lumebig grin. multumesc )siteuri daca se poate in romana, ca engleza nu prea o inteleg eu binebig grin.

Răspuns Câştigător
| afrodita17 a răspuns:

Incearca si ''VDC''...alias ''viata de ca--t''. e funny...si e ceva in genul TPU...winking

12 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Raluca, hai suspenda-i pe toti care au raspuns, iti iau din rating rolling on the floor

| Leea1234 a răspuns:

Hi5; youtube; my space (dar nu prea e misto); tuenti

| Leea1234 a răspuns:

Delia! asemanatoare in sensul ca pe ambele site -uri poti adauga prieteni, purta conversatii... si dulce a specificat ca vrea sa cunoasca mai multa lume, si pe hi5, youtube, tuenti, my space nu numai ca iti faci noi prieteni, dar iti poti cauta prietenii din copilarie, etc.si nu vad de ce trebuie sa comentezi tu despre raspunsul meu! cea mai autorizata e dulce! ea decide daca site-urile mele sunt bune sau nu! in nici un caz TU

| dulshe explică:

@afrodita17 prea tare acel site, mersi mult:*

| MADALINAAAA a răspuns:

Www.eva.ro la sectiunea Sfaturi. e gen TPU;)

| MADALINAAAA a răspuns:

Www.eva.ro la sectiunea Sfaturi..e gen tpu ;)

| gabimaris a răspuns:

Oho, dar ai ceva timp liber de vrei sa cunosti atatea! Bv!

| afrodita17 a răspuns:

Dulshe...nu ai pentru ce...ma bucur ca am reusit sa te ''multumesc''winking

Răspuns utilizator avertizat
| adi a răspuns:

Forumul softpedia seamnana un pic(in anumite parti, in sensul ca poti pune intrebari), dar e un forum.
http://forum.softpedia.com/

| andreim2011 a răspuns:

Www.asker.ro gen TPU dar mai nou.