| Ch0c0lat3DuIs3 a întrebat:

Am o intrebare pentru fani lui Naruto anime, nu manga.
In ce episod se intalneste Naruto cu Minato?
Dar cu mama lui?
M-ati putea lasa link-ul cu episoadele¿?
Tin sa specific ca Naruto se intalneste cu ei cand este pe insula acea cu Killer Bee, si inceraca sa-l domine pe Kyubi.
Multumesc

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut. Permite-mi sa te corectez. Pe insula o intalneste doar pe Kushina. Iar Naruto nu incearca sa-l domine pe Kurama, ci doar ii ia o parte din chakra. Mai multe nu pot sa spun. Deoarece nu stiu daca ai urmarit sau nu, povestea din manga. Si nu vreau sa fac spoiler, poate unii vizitatori doresc sa urmareasca doar povestea din anime.
Cu Minato se intalneste in ep 168, iar cu Kushina intre ep 246 - 249.
Episoadele le gasesti aici: http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/

Vizionare placuta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ryuu):

Tin sa te corectez si pe tine.Ba vrea s-al domine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| alone a răspuns:

Incearca p vplay sezonu 11 ep 4 acolo se intalneste cu kushima ( mama lui )

| Anonim1842 a răspuns:

Dar cum au facut parintii lui sa se intalneasca cu el.Parca au zis ceva ca o sa il mai vada inainte sa moara amandoi au pastrat chakra sau ce s-a intamplat? Si kushina era inca in viata dupa ce il sigilase pe 9 cozi de ce nu a mai putut rezista putin poate puteau sa o ajute si sa traiasca doar cu mama lui. Minato era mort deja.