| AndreeutzaDeea a întrebat:

Buna,in ce episod din Naruto Shippuden se intalneste Naruto si Killer Bee cu Itachi si Nagato(inviati), am vazut in manga dar nu arata episodul! Funda si vot-uri!

5 răspunsuri:
| celnikar a răspuns:

In Anime nu imi aduc aminte sa se fi intalnit, dar tine cont ca Manga este mult mai in fata pe langa Anime.

| AndreeutzaDeea explică (pentru celnikar):

Da,e in manga dar as dori sa stiu in ce episod de ex:309, 412,301, etc.

| celnikar a răspuns (pentru AndreeutzaDeea):

Anime-ul a ajuns pana la episodul 288, in nici un caz la 300 sau 400, inca laughing

| AndreeutzaDeea explică (pentru celnikar):

Asta stiu, azi a aparut 288 dar cum ai spus si tu in manga este inainte, deci s-ar putea intalni si in episodul 310 sa zicem, eu vreau sa stiu in ce episod se intalneste cu ei!

| celnikar a răspuns (pentru AndreeutzaDeea):

EU nu citesc Manga deoarece ma cam plictiseste, dar in schimb ma uit la anime si nu tin minte sa se fi intalnit cu ei big grin