| nsudfnaoudnaso a întrebat:

mi-am luat Prototype si cand intru in el se misca greu am 1, 37 gb ram si placa 512 mb si nu stiu de ce se misca greu la pes 2011 se misca binisor da la reluari mai prost. Ce sa fac ca sa se miste normal cum se misca jocurile pe youtube ce fac. Funda la primul raspuns care merge.

Răspuns Câştigător
| Bisquit_3690 a răspuns:

Nu iti pot spune cum sa il faci sa mearga deoarece nu ai precizat procesorul si sistemult de operare.Placa este ok. Daca ai Xp iti trebuie 1 gb ram, iar daca ai vista iti trebuie 2 gb ram.Depinde de procesor acum. Ofera mai multe detalii sau poate pui niste print-uri din dxdiag ca sa vedem ce sistem ai.

7 răspunsuri:
| OctinioSlatina a răspuns:

Pai depinde ce calculator ai...(nu m-ai lamurit trebuia sa-mi zici si procesorul si tipul placii video ). In fine, intra in options, in Video si scazi rezolutia, anti-alias level, shadow detail, graphic quality ( la low ). altceva nu am ce sa-ti fac...

| Nechaty a răspuns:

Ce sistem de operare ai pe el?

| nsudfnaoudnaso explică:

Windows Xp e bun raspunde tot tu sau daca e sa vorbim mai repede baga id acesta danksuo77

| nsudfnaoudnaso explică:

Bagati id dankuso77 si va zic acolo procesoruwinking repede.

| nsudfnaoudnaso explică:

AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 3600+ 2. 01 GHz, 1. 37 gb of ram Physical Address Extension procesorul ce fac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la mine eu am o placa video de 1 gb si 6 gb ram

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa iti mai pui 1 gb sau 2 pe ram