| NoName9797 a întrebat:

Salut, am cumparat un laptop care contine : Intel corei7, 1TB HARD DRIVE, 8 GB ram si nu stiu de ce are problem cand joc metin2 adica cand intru in joc merge super bine dar cand apas click dreapta incepe sa se invarte ecranul incontinu ca si cum as tine apasat Q si E doar ca mult mai repede, dar eu nici nu misc de mouse cand dau drumul la click dreapta se opreste din invartit, imi merg cam toate jocurile gen perfect world terra nfs world jocuri mult mai mari... fara nici o problema cand am cumparat laptopul l-am luat cu windows 8. Daca stie cineva cum as putea sa rezolv problema va rog!

Răspuns Câştigător
| ninja4time a răspuns:

Depinde si ce jocuri sau ce fel de metine de exemplu eu joc metin 2 european dar la undele metine intru si ma loghiez iar dupa ceva timp imi da eror deorece imi trebuie anumitr tipuri de procrame pote asta e si probleme ta sper ca tem ajutat

| NoName9797 explică (pentru ninja4time):

Da dar la mine face la absolut toate metinele original si private.

3 răspunsuri:
| NoName9797 explică:

De ce dai ras[unsure cu genul asta de procari?

| RedPeppin7 a răspuns:

Ai un asa laptop si il folosesti pentru metin? laughing)))))