| ryuu a întrebat:

Anunt catre toti fanii anime-urilor si in special al anime-ului "Fairy Tail".
In primavara anului viitor ne va astepta o surpriza. Oare ce va fi?
Sa fie lansarea unui fanservice?
Sa fie lansarea unui PV pentru lansarea seriei a doua?
Sau sa fie chiar lansarea propriu-zisa a seriei?
Ramane de vazut ca surpriza "socanta" ne va face Fairy Tail.

http://www.animenewsnetwork.com/......ext-spring

5 răspunsuri:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Am urmarit cateva episoade, dar nu stiu de ce nu m-am mai uitat.

| Copildeciocolata a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai frumoasa cu anuntul asta laughing

| ryuu explică (pentru Copildeciocolata):

Nu stiu cat de frumoasa ti-am facut ziua big grin, dar sunt sigur ca ti-am starnit nerabdarea (si a mea) laughing de a veni ziua respectiva si sa aflam ce au de gand.winking

| Copildeciocolata a răspuns (pentru ryuu):

Sper sa nu mai fie vreo amanare! -_-'

| ryuu explică (pentru Copildeciocolata):

laughing Si eu sper ca, cuvantul "shocking" sa nu fie atribuit cuvantului "amanare" laughing