| ryuu a întrebat:

Dupa cum ati luat seama, nu am mai fost prezent pe TPU, datorita unor probleme tehnice si a celor private. :)

Dar am revenit si nu cu "mana goala". :D

Dupa cum bine stiti seria a doua din Fairy Tail este asteptat pentru luna Aprilie. Ultima stire (publicat ieri), anunta data exacta a aparitiei primului episod din noua serie. Iata ca am intrat in ultima suta de metri, data fiind 5 Aprilie.
Pentru unii perioada de la finalul primei serii si inceputul seriei a doua, a trecut mai greu (in special pentru fanii seriei); pentru altii a trecut repede.

http://www.animenewsnetwork.com/......or-april-5

2 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Nu (prea) ti-am simtit lipsa. happy

| sklay a răspuns:

Eee te-ai intors