| Romina98 a întrebat:

Ar putea cineva să îmi spună cum se numeşte acel desen animat cu un băiat cu un căţel vorbitor care călătoresc cu ajutorul unei maşinarii...asta e tot ce îmi amintesc ( dau fundiţă ).

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Mă,eu mă gândesc la Familia Mezga:http://youtu.be/xwQh8RjsTN8
Puşti+căţel+"maşinărie"-bifat

| Romina98 explică (pentru Holocaust):

Iti multumesc foarte mult! Aproape ca am devenit obsedata sa le aflu denumirea laughing (desenele copilariei) big grin

3 răspunsuri:
| ramonaramonica a răspuns:

Cred ca vorbesti de joni test.de pe cartunetuarc.joni are un catel vorbitor si cateodata calotaresc in timp cu sjutorul surorilor lui care sunt geni.acesta e desenul? daca da da-mi te rog funda n-am nici una poti si sa verifici!