| loveanime7043 a întrebat:

Ati avut parte vreodata de fenomene paranormale? daca da spuneti-mi-le si mie plz dar sa nu fie fictive.http://i.imgur.com/R2FAL.jpg

Răspuns Câştigător
| toxik a răspuns:

Da. mi s`a intamplat de 3 ori. prima data am fost intr-o casa straina cazata la cineva.in fiecare noapte auzeam pasi langa fereastra unde dormeam eu, si zgomote in camera. dupa vreo 3 zile am aflat ca in acea casa murise cu 2 saptamani in urma un copil de numai cateva luni.si culmea facea faptul ca acea fotografie a copilului era in camera in care dormeam eu,dar fara sa`mi dau seama. intr-o seara eu eram pe afara,si deodata s`a luat curentul peste tot, si incepuse sa ploua si sa fulgere eram singura, si neavand de ales a trebuit sa intru in acea casa.era intuneric, nevazand nimic am reusit sa deschid usa de la intrare si am ajuns in capatul holului.incet am mers langa usa camerei mele, si am asteptat pe un scaun pe hol pana a venit curentul...nu am mentionat varsta. aveam vreo 12 ani, ganditi`va ca niciun copil de acesta varsta nu ar fi facut asa ceva mai ales cand stia sau cel putin credea ca in acea casa se intampla ceva...acum cateva luni, am avut un vis "real". stiu ca este de necrezut dar tot ce s`a intamplat in visul meu s`a intamplat de fapt in realitate, nu stiu cum sa explic.am avut acelasi vis ca cel al surorei mele.ce am visat eu a vista si ea in aceiasi noapte, si la fel de real, acum cateva saptamani am iesit afara pe la ora 1 noaptea si am vazut un caine care se uita fix la mine, cu niste ochi galbeni. speriata am intrat inauntru.iar dupa cateva secunde mi-am facut curaj si am iesit iar, dar cainele acela disparuse.nuami era nici urma de el.parca intrase in pamant
poate voua vi se pare amuzant ce am spus eu, dar nimeni nu stie prin ce am trecut eu in acelel momente.

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Nu.Nu cred in asa ceva.

| Nysha a răspuns:

Am foarte multe si de 2 saptamani se intampla incontinuu chiar si in seara asta dar mi-e greu sa le zic aici.crying

| BiaSiAtat a răspuns:

Ha ha! fenomene paranormale nu exista! Chestiile astea cu "fantomele" sunt niste prostii! Trezirea toata lumea!

| EuSiCuMine a răspuns:

Am avut, sar sincer mi-e greu sa le zic aicihappy
Imi pare rau ca raspunsul meu nu te ajuta dar daca chiar vrei sa-ti povestesc lasa-mi un mesaj cu id tau.
Numai bine:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut o femeie pe la 2 noaptea la mine la geam.
Crede-ma era sa lesin, m-a luat cu transpiratii si mi-am luat cainii de afara si i-am bagat in casa laughing

| RoseQueen a răspuns:

Da,am vazut de Halloween senzatia ca la mine pe dulap scria cu sange IURATA MANET A SACRAMENTO!(Un juramant juramant ramene!)si asa a si fost.

| GeOrGy2110 a răspuns:

Nu stiu daca asta e un fenomen paranormal, dar mi s-a intamplat intr-o noapte sa visez ca ma plimbam pe strada cu prietenele mele si una imi spune ca va pleca la bunici in vacanta. La cateva zile dupa, cand aproape uitasem de vis, ma trezesc ca merg pe strada cu acleasi prietene si fix in acelasi loc, iar prietena mea imi spune ca merge in vacanta la bunici. A fost ciudat rau

| IceGirl_3377 a răspuns:

Hm, fenomene paranormale? vezi cum se aprinde un ochi de la vreun plus sau dispare ceva? Oh da, se petrec des la mine dar nu-i nimic de speriat, e doar o canarolling on the floor