| Rockărița a întrebat:

Ati avut vreodata parte de fenomene paranormale? Daca da, spuneti-le(sa nu fie fictive).

10 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Nu.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu,pentru ca nu cred in tampenii din astea.

| Nymphetamine a răspuns:

Ideea a ceea ce am spus eu era ca daca credeam in astfel de tampenii,aveam parte.Dar cum nu cred,deci nu bag in seama cand incep sa scartaie lucruri prin casa, pentru ca fiecare are un motiv logic pentru care se intampla asta, nu am parte.Ai intrebat daca am avut si ti-am raspuns "nu".Si daca am avut sa le povestim, cum nu am putut sa iti povestesc ti-am dat si o mica explicatie de ce nu am avut.

| Nymphetamine a răspuns:

Si foarte bine ca tu crezi! Fiecare cu parerea lui.

| Rockărița explică:

Nymphetamine,am spus doar cine a avut parte de fenomene paranormale, ok? Si eu cred in, cum le-ai spus tu ''tampenii''.

Răspuns utilizator avertizat
| izabelageorgiana a răspuns:

Nu stiu daca a fost chiar paranormal dar oricum iti voi povesti. Eram cu sora mea acasa (parintii erau plecati la serviciu iar tata trebuia sa se intoarca). Ne uitam la TV si dintr-o data s-a auzit usa de la sufragerie deschizandu-se si pasi in acea camera. Soramea m-a intrebat daca sa mearga sa incuie usa de la camera in care stateam dar eu i-am zis ca nu, ca a venit tata acasa. Nimen nu s-a dus sa vada ( am ramas la TV). Mai incolo, nu s-a mai auzit nimic iar noi am crezut ca tata a plecat iar (tata e mereu intr-un du-te vino) si nu am bagat in seama. Mai incolo tata si mama au venit impreuna acasa. La masa i-am spus tatei ca l-am auzit cand a venit prima oara dar el a zis ca nu venise decat seara impreuna cu mama. A fost aiurea caci si eu si sora mea auzisem si usa si pasii deci ne-am speriat putin. Mama l-a luat pe tata in pod sa vada daca nu cumva intrase cieva in casa si nu mai iesise dar nu era nimic. A fost tare ciudat dar nu s-a mai intamplat. PS: Tot ce am spus este total adevarat.

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Numai credeti in asa ceva.

| bureteleBob a răspuns:

Buna eu am avut unu intr-o seara eu dormeam si m-am trezit sa beau apa.m-am pus iar in pat si s-a auzit frigiderul deschizanduse(cidat e ca toti dormeam)si normal ca m-am speriat.(tot ce am zis e adevarat)

| Ug6cycyyv a răspuns:

Salutare, pot să-ți povestesc multe despre activitățile paranormale. Ba mai mult, pot să-ți povestesc despre explorările mele paranormale, care sunt reale.