| asdfkhjl a întrebat:

Ati avut vreodata fenomene paranormale? Pentru ca eu nu cred in asa ceva, si mama imi zice ca nu e adevara! big grin

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da. Intr-o noapte dormeam linistita singura in camera mea. Pe la 3 noaptea a inceput sa cante o jucarie. Era o jucarie din aceea care trebuie sa o lovesti sau sa aplauzi langa ea sa porneasca. M-am speriat, am tipat si am fugit in hol. Nu era nimeni in camera, doar eu care dormeam in partea cealalta a camerei si nici pe hol nu era nimeni deci nu avea cum sa o atinga cineva din greseala... Tatal meu a auzit ca am tipat si a venit sa vada ce s-a intamplat. A doua zi am si discutat despre asta deci clar nu a fost vis. Dupa aceea, am si dus jucaria la tara.

| asdfkhjl explică (pentru BiuL):

Ai animale? poate vreun animal a deschis-o

6 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Eu am avut. Intr-o noapte citeam biblia in bucatarie si dintr-o data a cazut ceva din pod si m-am speriat foarte tare. Dupa acea patanie orice zgomot auzeam ma speriam chiar daca eram cu familia in care, era ca un demon ce nu-mi dadea pace. Ca sa scap de acest necaz am mers la biserica si la multe masluri si mia-m sfintit si cateva haine pentru a avea aparare mai mare impotriva demonului.Cu toate acestea intr-un final am scapat dar nu o sa uit aceasta fapta daca o pot numi asa niciodata.

| asdfkhjl explică (pentru Seepty):

Eu tot nu cred in asa ceva straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut parte de asa ceva. Citeam o carte, eram in pat si concentrata fiind cu ochii in carte am simtit la un moment dat ca niste pasi de pisicuta sau ceva de genul asta, pe deasupra pilotei cu care eram invelita pe picioare. Aveam doar o veioza aprinsa, lumina cam obscura, am dat deoparte cartea din fata ochilor si nu am vazut nimic, apoi m-am speriat un pic, am sarit din pat si am aprins lumina din tavan. Nu era nimic in pat, sub pat, nici animale nu aveam in casa. Intodeauna cand am povestit asta cuiva mi s-a spus ca a fost un vis, ca as fi adormit eu cu cartea in mana si ca de fapt am visat. Dar stiu sigur ca nu adormisem.