| SNAKECOM a întrebat:

Ati vazut cineva anime-ul Kuroko no Basuke? O fata de la scoala tot imi zice sa ma uit la el, merita? Eu am vazut opening-ul dar nu pare prea stralucit asa ca Haikyuu! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm pai din cate am auzit genurile principale sunt dragostea si sportul (basket) dar sincer nu m-am uitat la el personal pentru ca nu imi plac anime-urile cu sport big grin

dar din cate am auzit e destul de bun, in plus cred ca a aparut de curand sezonul 3, asa ca ai la ce sa te uiti tongue

| SNAKECOM explică (pentru anonim_4396):

Nici eu nu prea is fan sport... tongue M-am uitat doar la Haikyuu si vreau sa ma uit la Free... happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SNAKECOM):

Si de free am auzit ca e fain xD

| SNAKECOM explică (pentru anonim_4396):

Da! Il iubesc dar vreau sezonul 2. sad

7 răspunsuri:
| Sakura13574 a răspuns:

Eu zic sa te uiti si daca nu iti place, asta e.
P.S. iti sugerez sa te uiti la Free

| SNAKECOM explică (pentru Sakura13574):

L0am vazut e super fain dar nu e sezonul 2. sad E mai fain decat Haikyuu!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SNAKECOM):

Ba da, a aparut free sez 2 big grin asta e:
https://kissanime.to/Anime/Free-Eternal-Summer
(e subtitrat in engleza aici, apropo)

| 22DenyDeen a răspuns:

Merita! Au am vazut toate cele 3 sezoane si il astept si pe sez 4!
P.S : Animeul este cam plin de suspans iar la unele faze chiar te lasa fara suflu ( uiti sa respiri... la propriu ) : ))))))))))