| AleDia a întrebat:

Am cateva intrebari:
1.Care era desenul preferat de pe Jetix/Fox Kids?
2.Dar de pe Cartoon Network?
3.Dar de pe Minimax?
4.Care dintre aceste desene v-a placut mai mult: Regele Shaman sau Naruto?
5. Oracolul intunecat sau Monster warriors?
6.Care era idolul vostru din copilarie?
7.Ce personaj din desene animate va placea cel mai mult? Si de ce?

5 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

1. Galactic Football
2. Curaj castelul cel fricos.
3. Nils Holgersson
4. Regele Shaman
5. -
6. Nu-mi amintesc sa fi avut
7. Tom big grin si habar n-am de ce, pur si simplu ma enerva faptul ca Jerry câștiga mereu.

Răspuns utilizator avertizat
| Aiwendil a răspuns:

1.Totally Spies, Galactic Football, W.I.T.C.H.
2.Confruntarea Xiaolin, Teen Titans
3.Autobuzul magic
4.Nici nu incepa bine sa difuzeze episodul si bagat Jetix Max.Cred ca Shaman King
5.Nu le-am vazut
6.Nu mai stiu
7.Pai,de Omi si Chase Young de la Confruntarea Xiaolin.De Omi im place ca e,mereu zicea expresiile gresit, adorabil, amuzant, si manuieste apa acelasi element in care e zodia mea, adica Pesti.Mai ales ca imi place la nebunie wuu-ul pe care il folosea adica Sfera lui Tornami.Iar Chase Yong e personaju negativ, tipul acela de rau elegant, destept, puternic, frumos...

| HonneOnna a răspuns:

1. Viata cu Louie
2. Ed, Edd and Eddy
3. Clifford
4. Regele Shaman
5. Monster Worriors
6.Nu aveam idol
7. Andy din Ce-i cu Andy pentru ca nu ii pasa de nimic si facea doar ce ii placealaughing

| OtakuForever a răspuns:

1. Orban
2. Curaj, caine fricos
3. Bibi Blosber, micuta vrajitoare
4. Regele Shaman
5. Oracolul intunecat
6. -
7. Scooby Doo, pentru ca tot timpu ii era frica si rezolva misteru si ma face si sa rad.
Paste fericit.