| GulubuntzBudulush a întrebat:

Am niște întrebări.
1. Și-ar mai dori cineva să mai vadă niște desene animate vechi.
2. De pe ce canal?
3. Dați-mi exemple de preferat 10 de pe canal.
4. Dați exemple de desene Minimax, Cartoon Network, Jetix pe care ați vrea să le revedeți.
5. Care dintre acestea v-ar plăcea să fie pe un serviciu de streaming?

2 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

1.Da, pentru vremurile de mult apuse
2.CN/Jetix/Nikalodeon
3.Tutenstein, Jack Piratul cel teribil, Curaj cainele fricos, Johnny Bravo, Shaolin Showdown, Negrele aventuri ale lui Billie si Mandy, Legenda lui Aang, ultimul stapan al aerului, Samurai Jack, Sunt Nevastuica, Tinerii Titani(aia vechi).
4.Alea de la punctul 3, mi se par cele mai de calitate, ma sunt si altele, dar astea mi se par cele mai bune.
5.Niciunul, se gasesc pe net, dublate in RO sau EN.

| Alive99 a răspuns:

1.Da
2.CN
3.Bakugan(primele 2 sezoane),Scooby-Doo(cel vechi),Tom si Jerry,Ed,Edd si eddy,Jhonny Bravo,Eu sunt Nevastuica, Curaj cainele fricos, StarWars :Razboiul Clonelor, Juniper Lee, Secretele familiei Sambata
5.Secretele Familiei Sambata cu siguranta