| GulubuntzBudulush a întrebat:

Am niște întrebări.
1. Și-ar mai dori cineva să mai vadă desene animate vechi?
2. De pe ce canal?
3. Dați-mi exemple de preferat 10 de pe canal.
4. Dați exemple de desene Minimax, Cartoon Network, Jetix pe care ați vrea să le revedeți.
5. Care dintre acestea v-ar plăcea să fie pe un serviciu de streaming?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Da
2. Minimax
3. Dog City (Orașul câinilor); Familia Trăznită; Odiseea virtuală; Salamandra lui Ned; Autobuzul magic; Albert spune!; Aventurile lui Nils Holgersson; Înconjurul lumii în 80 de zile, cu Willy Fog
4. Cele de mai sus
5. Pe toate cele menționate mai sus.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Da. Desenele din anii 2000 erau mult mai frumoase fata de caricaturile care se difuzeaza acum.
2. Minimax, Cartoon Network, Disney si Jetix.
3. Zambetul lui Sharon, Copiii de la 402, Ce-i cu Andy, Capsunica Prajiturica, Hollie Hobbie (sper ca am scris corect), Arthur, Drama Totala, Ciudateni, Ed Edd si Eddy si Chowder.
5. Toate, pentru ca erau preferatele mele.

| Sekim a răspuns:

1. Da
2. Minimax, CartoonNetwork
3. Redwall, Geronimo Stilton, Bakugan, Ben 10, Teen Titans
4. Redwall, Geronimo Stilton. Redwall 100%
5. Redwall