| Dalyan a întrebat:

am inceput sa scriu o poveste si personajul principal e o fata care e forte dulce si blanda, e buna cu toata lumea e foarte talentata (fata perfecta) dar cand se enerveaza devine o adevarata fiara sa zic asalaughing Acum ma puteti ajuta cu infatisarea ei? Vreau sa fac cateva desene in care sa o intruchipez vesela draguta si cateva cu aura intunecata=) Si la inceput ma gandeam sa o fac cu culori mai vesele dar parca nu s-ar potrivi celeilalte parti din ea..Deci aveti vreo idee? Orice e bine venit.

Răspuns Câştigător
| Lword a răspuns:

Ce parere ai de ceva de genu : http://25.media.tumblr.com/tumblr_maxl2opR2r1rrtc7to1_500.png Din cate vad eu aceasta imagine infatiseaza infatisarea perfectiunii, adica cum ai spus tu fata perfecta. Aceasta fata perfecta este de multe ori intruchipata ca fiind blonda cu ochii albastri. Eventual ai putea sa-i desenezi un ochi albastu, iar unul rosu. Albastru- poate fi perfectiune, seninatate, implinire poate, iar rosu- furie, agonie, haos

5 răspunsuri:
| Neverwas a răspuns:

Poti pur si simplu sa adaugi niste umbre. Plasate unde trebuie, pot schimba complet o infatisare.

| tudord95 a răspuns:

Ceva gen: Yukino din "yahari ore no seishun love come wa machigatteiru"?
Fundita? Bagama la prieteni si trimite-mi si mie povestea ca mesaj cand e gata, m-ai facut curios happy

| Tanamy a răspuns:

Inspira-te de la Scarlet sister

| Mădă_Mădălina_1998 a răspuns:

O jumatate de corp de fata perfecta si cealalta jumatate acea fiara

| otaku202 a răspuns:

Ai putea s-o faci asa cum e kushina uzumaki. e rdraguta si de toate dar cand se enerveaza i sse umbreste fata usor si i se ridica parul:D http://www.google.ro/......tp?/search