| anutza00dragutza a întrebat:

Buna va implor din suflet.sunt disperata.nu stiu ce sa mai fac.Am de facut pana maine un proiect cu, colaje despre cartea Minunea de R.J.Palacio.Colajul trebuie sa contina scheme, desene, relatii dintre personaje.Nu trebuie sa imi spuneti amanuntit doar cateva idei.Ex:faci personajul principal, tragi niste linii si scoti citate care i s-ar potrivi(asta am facut eu).va implor alte idei.Dau fundoaieeeeeeeeeeeeee pentru cele mai bune si mai multe idei.

4 răspunsuri:
| motan444 a răspuns:

Uite aici gasesti ce iti trebuie
http://cartialese.blogspot.ro/2013/07/minunea-de-r-j-palacio-recenzie.html
sa vad fundoaieeeeeeeee

| anutza00dragutza explică (pentru motan444):

Scuze dar mie imi trebuie ceva schematic, cum am spus sus.

| motan444 a răspuns (pentru anutza00dragutza):

Draga mea daca iti este lene sa citesti nu e vina mea

| anutza00dragutza explică (pentru motan444):

Sa stii ca am citit toata cartea, eu nu am cerut povestirea ci niste scheme, imi pare rau ca nu ai citit pana la capat ce am vrut sa spun mai sus.Multumesc!