| AndreeaNustiu a întrebat:

Buna lume,imi puteti da niste exemple de desen cu titlul"Orasul Viitorului", ce as putea sa desenez ca sa semene cu orasul viitorului.si chestii fictive si din alta tara, va rog ajutati-ma cat mai repede.

4 răspunsuri:
| beyondbirthday a răspuns:

Pai, ai putea face oameni in haine de alea mulate, cu niste ochelari ca din Star Trek, niste masini zburatoare, zgarie-nori ca Turnul Babel, ceva asa, ca din ceva SF, Star Trek, si alte de alea. Pentru inspiratie, e un canal ''AXN scfi'' parca, acolo is de astea.
FUNDA?

| Ratonhnhakéton a răspuns:

Fa on loc tot distrus care e in flacari, eu asa cred ca va arata viitorul.

| AndreeaNustiu explică (pentru Ratonhnhakéton):

Sa fie ceva tare frumos, nu urat.

| Ratonhnhakéton a răspuns (pentru AndreeaNustiu):

Atunci nu am idei.