| BlackRaven45 a întrebat:

Pentru cei ce se uită la Kuroshitsuji (Black Butler): Deci...tocmai am terminat episodul 6 din primul sezon. Aş vrea să vă întreb: Ce pedeapsă a primit Greil? O să mai apară în acest sezon? Dau fundă!

Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Din cate-mi amintesc, i s-a confiscat coasa mortii, cred. Si da, va mai aparea.

| BlackRaven45 explică (pentru Pricked):

Acum am văzut şi eu. Will i-a confiscat toate coasele mortale si a rămas bietul de el cu 2 perechi de foarfece amărâte. laughing Mersi pentru ajutor! happy

| Pricked a răspuns (pentru BlackRaven45):

Pentru putin.