| nickyxoxo a întrebat:

Bunahappy puteti sa sunati va rog la numarul aceta? 0748688316. e un prost radeti de muriti )laughing)) puteti sa va bateti joc de el cat vreti oh go on

5 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Cât de penibil poţi să fii să dai numărul unui coleg-prieten care te-a umilit ca să te răzbuni.

| Lamaitzza a răspuns:

Foarte frumos din partea ta happy Jalnic oh go on

| Tynnna a răspuns:

Sa inteleg ca este numarul tau? Esti penibil/a daca ai ajuns la asa ceva! pff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As putea acum apasa pe "Raporteaza " Asta ar fi corect sa fac.
Iti dau insa ragaz sa-ti stergi "intrebarea", pentru ca scuza-ma dar este de rahat.
Nu e frumos sa procedezi asa si sa expui pe cineva in halul acesta, indiferent cat de "prost" este.Se numeste hartuire.
O seara buna! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa BRAVO sa dai numarul unui coleg pe net ca sa ne batem noi joc de el... Tare frumos n-am ce zice...