| KamiiPanda a întrebat:

Daca puteti sa alegeti, cum vreti sa muriti?

~Eu personal as vrea sa mor impuscata... Fara durere (:

Răspuns Câştigător
| harciog a răspuns:

Taiat-o din picioare, fara sa necajesc pe altii.Impuscat,infarct,accident,nu conteaza.Cel mai important este sa ma car dreacu'instant.

| KamiiPanda explică (pentru harciog):

Feel no pain (:

| KamiiPanda explică (pentru harciog):

Adevarat. Iti dau dreptate aici (:

25 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

In somn.

regis
| regis a răspuns:

Impuscata sau fara durere, hotaraste-te...

| KamiiPanda explică (pentru regis):

Impuscata in cap. Asta este o moarte fara durere -.-

| regis a răspuns (pentru KamiiPanda):

Te inseli amarnic. De ce ai impresia ca un glont care iti strapunge craniul doare mai putin decat o lovitura care iti provoaca un cucui?

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Poţi să fii împuşcată în stomac, picior, şi alte locuri şi să mori din cauza unei hemoragii, provocată de o împuşcătura, deeeci.
Nu cred că pot să ştiu cum o să mor şi nu cred că este important modul...

| KamiiPanda explică (pentru RelaţiiCuClienţii):

Ai dreptate, poti fi impuscat/a in mai multe feluri. Scuze ca nu am precizat, eu ma refeream : impuscata in cap (:

| Ecea a răspuns:

In primul rand, nu este foarte important cum murim, ci cum am trait.
In al 2-lea rand,cred ca este mult prea devreme sa ne gandim la asta.

Eu personal,tot impuscat as vrea sa mor, insa sa ma impusc singur, nu sa fiu impuscat.

| MadnessCaffe a răspuns:

@KamiiPanda Daca vrei te ajut, am nevoie doar de un pistol.

| Woodenpints91 a răspuns:

Aş alege să mor în somn, dar la cât de putin dor eu pe noapte, slabe şanse.
Prefer să mă arunc de pe o clădire cu minim 20 de etaje. măcar să văd şi eu cum e să zbori câteva secunde. Că dacă aş zice că vreau să mor cu un ak47 în mână, înconjurat de munţi de ţigani împuşcaţi, o să ziceţi că-s prea sadic şi mă raportaţi.

| KamiiPanda explică (pentru Woodenpints91):

Aruncarea de pe o cladire / din avion /... este o moarte dureroasa...
poti sa mori in timp ce cazi, adica sa mori suficat/a! Daca ai norocul si rezisti pana cand ajungi jos mori pe loc cand faci impact cu cimentul... :/
Sau poti sa mori sau sa faci pe tine de frica pe drum (:

| sabin89 a răspuns:

As vrea sa mor de ...batranete.

| GusWaters a răspuns:

Exact asa cum as vrea.Stiind ca am trait fix cum am vrut,am avut fix ce idei am vrut, nu am fost controlat, cusut la bot.Implinit cu sine.Si injectandu-mi singur cianura.

| Musique a răspuns:

Durerea nu inseamna moarte,si moartea nu inseamna durere.
Prefer sa mor fara sa stiu, decat sa traiesc ultimele clipe cu teama sau/si regrete. (cand stii ca mori, iti doresti sa mai traiesti)

| MortemAeternum a răspuns:

In cele mai teribile chinuri pe care le poate simtii un om, daca tot e sa mor, macar sa simt pentru ultima data "placerea de a traii" ca sa nu regret nimic odata ce moartea se apropie, de fapt sa astept cu nerabdare si bucurie acest dar de la natura, numit moarte. In moarte nu este nici placere nici durere, acesta este adevaratul rai, ca cel biblic este de tot rahatul.

| stanly7 a răspuns:

Fără durere poți muri și intoxicată cu CO(monoxid de carbon) în somn.
Monoxidul de carbon în combinație cu hemoglobina din sânge formează o substanță toxică numită carboxihemoglobina.

| KamiiPanda explică (pentru stanly7):

Aham.
Eu cred totusi ca toata lumea cand va veni timpul, vor vrea sa moara fara durere...

| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Eu as vrea sa mor de batranete, sau cand o sa vina timpul.
Ar fi mai bine sa nu stim acest lucru, pentru a ne putea duce viata normal.Cred ca nu am fi la fel de fericit daca am sti cand o sa fim mortibig grin.Este doar parerea mea happy.

| KamiiPanda explică (pentru SingleStarOnTheSky):

De batranete zici a?
~Idee buna (:

| SingleStarOnTheSky a răspuns (pentru KamiiPanda):

Multumesclaughing

| KamiiPanda explică (pentru SingleStarOnTheSky):

Cu placintaa (:

| ɐɹıʌןǝ a răspuns:

Cu sufletul impacat.

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu chiar in clipa asta m-am gandit. "Cum sa mor?" thinking
Pai cu un cutit in inima, sa ma sinucid. Prin durere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici nu pot sa ma gandesc la posibilitatea unei alegeri.Cand o fi sa mor, o sa afli din ziare.