| RaluckSakura a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru voi.Credeti ca va incepe un nou Naruto? Eu cred ca da pentru ca cand s-a terminat Naruto a spus Pe curand! Va rog spuneti-mi va dau funda+vot! Multumesc!

14 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Buna.
Pana cand nu apare un anunt oficial in legatura cu terminarea seriei a doua, toate discutiile pe tema "aparitia unei noi serii" ramane doar la stadiul de speculatie.
Dar, hai ca intru si eu in hora.
Parerea mea este ca ar putea fi o a treia serie. Deoarece seria a doua ajunge la numarul 300 si daca ne amintim prima serie se termina la 220 plus ca mai trebuie sa-si faca aparitia in anime si mult asteptata intalnire (lupta) dintre Naruto si Sasuke.
In concluzie exista posibilitatea aparitiei unei noi serii.
Dar, tot ce este scris mai sus este pur speculativ.

Un mic off topic.
Hahaha, un nou subiect pe care se fac speculatii.
Pana acum a fost subiectul indelung dezbatut/speculat "Cine este Tobi?", iar acum este "O sa fie un o a treia serie?" sau "A treia serie se va numi Akippuden?" laughing

| irbis a răspuns:

Tu te referi la seria originala Naruto? In cazul asta, ai ramas mult in urma. Exista deja seria Shippuden care urmeaza dupa prima si are deja 295 de episoade.
Daca te referi la o a treia serie, nici macar nu s-a terminat Shippuden inca si probabil ca mai e mult pana macar sa se auda de asa ceva, asa ca orice disctutie despre o a treia serie este in clipa asta irelevanta.

| AngelHugz a răspuns:

Pai n=inca nu s-a terminat cel actul. Dar sper ca va incepe unul nou dupa acesta.

| vlady434 a răspuns:

Salut! Eu cred ca o sa fie si o a treia serie Naruto. In prima serie, toata partea interesanta mi s-a parut ca a fost, pana la confruntarea Naruto - Sasuke, si inca, cateva episoade dupa.A doua serie cred ca o sa treaca si de 400 de episoade. Am auzit asta-vara,cand a inceput vacanta, ca o sa se intalneasca Sasuke cu Itachi. Ei bine,abia saptamana viitoare Naruto intra in razboi,si apoi se intalneste Sasuke cu Itachi. Aceasta a doua serie se va termina, pur si simplu cu terminarea razboiului,sau cu o lupta Naruto - Sasuke. Si nu stiu de ce am impresia ca Sasuke va invinge...iar.O sa fie si o a treia serie, mai mult ca sigur, pentru ca Tobi nu va muri in finalul Shippuden, pentru ca "Iarba rea nu piere". Invingerea lui Tobi o vad posibila, doar daca Naruto s-ar alia cumva cu Sasuke.Sunt foarte dezamagit de faptul ca realizatorul anime-ului (Kishimoto) este un lenes. Daca o sa mai avem astfel de situatii, in care apare 1 episod la 3 saptamani, o sa ne apuce mileniul 3 si o sa mai vedem prea multe. Oricum, eu cred ca o sa fie un al treilea sezon.Lui Naruto i-ar sta bine ca hokage.Dar pana atunci mai e mult. Sper ca te-am ajutat.

| BeStMaN a răspuns:

Toti is disperati de Naruto?

| ryuu a răspuns (pentru BeStMaN):

Nu te supara, dar este o problema ca fanii acestui anime sa fie (asa cum spui tu) "disperati"? straight face
Presupun ca nu.
Am eu o vorba "Gusturile se respecta!"winking

| Mada96Madutza a răspuns (pentru BeStMaN):

Fiecare cu gusturile lui! Nici tu, nici altcineva nu este in masura sa judece asta...

| 크리스티나kristinikaaクリスティーナ a răspuns:

Mi-ar place sa fie si o a treia serie, dar eu zic sa ne bucuram cat mai putem de seria a doua caci nu se stie daca v-a urma si a treia.

| DrNefarious450 a răspuns:

Eu cred ca nu va incepe ABSOLUT NIMIC. in primul rand nici macar nu s-a terminat Shippuden iar daca totusi va aparea un alt sezon (si sunt 50% sigur ca nu) nu o sa ma mai uit la Naruto. straight face

| eMiiau a răspuns:

Si eu sper sa mai inceapa un nou sezon din Naruto fiindca imi place mult, si cred ca va mai fi un sezon.

| Ðÿdy a răspuns:

Nu s-a terminat. Dupa Naruto este Naruto Shippuden. Este seria cand se intoare in Konoha si incepe multe aventuri. In fiecare joi apare un ep. nou. Pana acum sunt 295 de ep.happy

| Alexutzudragutu2002 a răspuns:

Da va incepe un nou naruto pe18 luna asta

Ce naruto incepe pe 18 luna asta? cine te-a mintit sau mai bine zis o alta minciuna nu puteai sa spui laughinglaughinglaughing

| RaluckSakura explică:

Multumesc,dragilor! Eu am intrebat despre seria a3!