| CrisCristina1509 a întrebat:

Am terminat recent Naruto Shippuden dar parca nu aș vrea sa încep Boruto! Vreau recomandări de animeuri scurte, mai am câteva episoade si termin Your Lie in April! Mulțumesc anticipat! ❤️

Răspuns Câştigător
| cumsafitigan434 a răspuns:

Iti recomand darling in the franxx, kietsu no yaiba/demon slayer, little witch academia si cate un senzon pe rand din seven deadly sins sau boku no hero/my hero academia

5 răspunsuri:
| CrisCristina1509 explică (pentru cumsafitigan434):

Mersi mult! Chiar aveam de gând sa încep Darling in The Franxx iar bnha l-am terminat, a fost primul meu anime!=)

| motanel2005 a răspuns:

Erased
Charlotte
Amnesia
Toradora
Maid-sama
Deathnote (este mai lung, dar merita văzut)
Și mai am animeuri, dar sunt lungi

| B1st a răspuns:

Poti sa incerci si Fullmetal Alchemist, are in jur de 50 de episoade, e destul de fain. Cat despre Boruto, mai bine citesti manga, te va lasa masca big grin

| Kuroo a răspuns:

Dorohedoro, Barakamon, Violet Evergarden, Dororo, Dr. Stone, Kimetsu no yaiba, Yakkusoku no neverland. (Sunt mai noi si unele au si sezonul 2/film ce apare anul asta).

| SG1995 a răspuns:

Death Note, 37 de episode, dar merită.