| Dalyan a întrebat:

Bunaaa.Stiti ceva de un sezon 2 al anime-ului K-project(the animation)? Sau ceva OVA-uri sau episoade speciale? Si...numai mie nu imi merge site-ul myanimelist sau au ei ceva probleme? Dau funda.^^

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey! A fost dejea facut anuntul ca o sa fie un film undeva in 2014.
http://www.animenewsnetwork.com/......-green-lit
Acum ne trebuie rabdare! :D
Cat despre MAL, e posibil sa fi cazut server-ul. :(

6 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Gasesti K
K-ON Season 2
K-ON!
K-ON! and K-ON! Specials (URA-ON! and URA-ON!) pe adresa http://www.animedreaming.tv/anime-series-list/ daca te duci la k

| Dalyan explică (pentru MeConstantine):

Apreciez raspunsul dar ai incurcat anime-urile.K-project si K-ON sunt anime-uri diferite.

| MeConstantine a răspuns (pentru Dalyan):

Stiu asta si nu am incurcat happy

| Dalyan explică (pentru MeConstantine):

Daca zici ca nu ai incucat de ce mi-ai zis de K-ON cand eu am cerut informatii despre K-project?

| ihacoswhy a răspuns:

O sa fie un film pe 12 iulie 2014 si, da, s-a anuntat sezonul 2 pentru ca daca cauti episoadele pe trilulilu pe la mijlocul unui episod o sa spuna ca sezonul 2 a fost anuntat.

| Blackyuu a răspuns:

Eu am auzit ca va fi un sezon 2 vazusem pe myanimelist dar cine stie cand o sa apara si mie mi-a placut foarte mult anime-ul si as vrea mult un sezon 2. Din cate stiu nu sunt episoade speciiale sad. Nici mie nu imi perge myanimelist straight face