| LostInHell55 a întrebat:

Anime-ul A Channel are doar 25 de episoade si un singur sezon? Da-ti-mi site-ul unde il pot vedea tradus in limba romana happy

Răspuns Câştigător
| irbis a răspuns:

A-Channel are doar 12 episoade intr-un singur sezon, plus 2 ova-uri, nu 25.

| LostInHell55 explică (pentru irbis):

Ok.Multumesc:* Dar nu poti sa-mi dai un site in care le pot vedea ro sub?happy

| irbis a răspuns (pentru LostInHell55):

Din pacate nu prea stiu de site-uri in romana. De asemenea, selectia de anime cu subtitrare in romana este mai mica decat cele in engleza, asa ca e posibil ca nici macar sa nu se fi tradus, sau sa fie incomplet. Daca pe site-ul pe care ti l-a dat Kinderrrrr sunt doar 9 ep, probabil ca asta inseamna ca numai episoadele astea au fost traduse pana acum.

| LostInHell55 explică (pentru irbis):

Ok:*Multumesc:*

4 răspunsuri:
| Annll a răspuns:

Eu am gasit decat 9 ep traduse :( http://www.desenesianimeonline.info/a-channel