| BlackRaven45 a întrebat:

Care este personajul vostru preferat din X-men? De ce vă place de acel personaj? Cel mai bun răspuns primeşte fundiţă. big grin

3 răspunsuri:
| Christel a răspuns:

Personaj masculin: Morph, pentru că se poate transforma în orice vrea el şi pentru că e singurul care nu alege de partea cui să fie, ci e forţat să fie de partea răului.
Personaj feminin: Kitty Pryde/Shadowcat, pentru că poate trece prin orice fel de lucruri şi pentru că arată bine.

| lalae a răspuns:

Cel mai mult imi place Wolverine.

| KirisakiHimea a răspuns:

Din X-Man nu stiu exact la care te referi din serii, dar daca ar fi sa o luam asa mie personajel masculin imi place Wolverine este cu adevarat puternic si povestea lui nu a fost deloc usoara imi place si puterea lui de mutant - ghearele si scheletul sau de adamantin si chiar cat de repede se poate vindeca.Arata smecher si in situatii de panica el sta calm, lupa cu toata forta si + este foarte inteligent.Asta este parerea mea.
Personaj feminin...hmm...cred ca Storm imi ar face un cumplu interesant cu Wolverine.Ori cum arata bine si chiar ar fi buna puterea ei cu schimbatul vremii.Ori cum mie tot cel mai mult imi place Wolverine.