| Kaido a întrebat:

Care sunt cele mai tari anime-uri vazute de voi?

15 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hei
Toradora, shiki, inuyasha si gakkou no kaidan.

| OnuOnulică a răspuns:

Death Note,Fairy Tail,Vampire Knight,Hellsing, Naruto, Elfen Lied, Bleach, Rurouni Kenshin.

| Pricked a răspuns:

Death Note, Durarara, Baccano, Soul eater, Psycho Pass.

| MaliciousDeath a răspuns:

Hm,Psycho Pass,Neon Genesis Evangelion,Death Note,Durarara,Paprika,Parasyte(e inca ongoing,dar e chiar bun),Attack on Titan,Code Geass,Btooom,Tokyo Ghoul(povestea in sine, manga-ul sunt mult mai bune, dar nici animeul nu e dezamagitor), Zankyou no Terror, D.Gray-man,Hellsing,Ao no Exorcist, Blood+, Zetsuen no Tempest si mai sunt anime-uri care mi-au placut, dar cred c-am scris destule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Naruto" si "Death note".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cowboy bepop,attack on titan, ergo proxy, great teacher onizuka, lovely complex. Iar acum ca se apropie Craciunul iti recomand Tokyo Godfathers, este film anime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uraboku
Kamisama Hajimemashita
Kuroshitsuji
Uta No prince sama
Death Note
Hiiro No kakera
Dazzle
Tokyo ghoul
Arest Rose
11 eyes
si mai sunt multe, dar nu mi le amintesc...happy

Răspuns utilizator avertizat
| Ramo137 a răspuns:

Cele mai bune vazute vreodata: death note si SAO.
si horror: elfen lied :X

funda?

| SweetMinion a răspuns:

Naruto,Bleach,Inuyasha,Vampire Knight, Kaichou wa Maid sama! ...sunt mai multe dar nu imi vin pe moment

| puppetmaster a răspuns:

Guilty crown
code geass
kamisama hajimamesita
ouran high school host club
vampire knight
attak on titan
pandora hearts
kuroshitsuji
shiki
nana
kaichou wa maid sama
uraboku
btooom!
inu x boku ss
yahari ore no seishun love comedy si multe altele

| genifar45 a răspuns:

Hey! Deadh note, corpse party, naruto shippuden, inu x boku ss și tokyo ghoul happy

| bluepriest a răspuns:

Naruto,Bleach si Fairy Tail

| Ioana_Ene_1980 a răspuns:

Son goku naruto.