| Kaido a întrebat:

Care sunt cele mai tari anime-uri vazute de voi?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Naruto" si "Death note".

| bluepriest a răspuns:

Naruto,Bleach si Fairy Tail

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cowboy bepop,attack on titan, ergo proxy, great teacher onizuka, lovely complex. Iar acum ca se apropie Craciunul iti recomand Tokyo Godfathers, este film anime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uraboku
Kamisama Hajimemashita
Kuroshitsuji
Uta No prince sama
Death Note
Hiiro No kakera
Dazzle
Tokyo ghoul
Arest Rose
11 eyes
si mai sunt multe, dar nu mi le amintesc...happy

| Deleb a răspuns:

Hei
Toradora, shiki, inuyasha si gakkou no kaidan.

| Kaido explică (pentru bluepriest):

Vazute

| OnuOnulică a răspuns:

Death Note,Fairy Tail,Vampire Knight,Hellsing, Naruto, Elfen Lied, Bleach, Rurouni Kenshin.

| genifar45 a răspuns:

Hey! Deadh note, corpse party, naruto shippuden, inu x boku ss și tokyo ghoul happy

| Pricked a răspuns:

Death Note, Durarara, Baccano, Soul eater, Psycho Pass.

| Ioana_Ene_1980 a răspuns:

Son goku naruto.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion a răspuns:

Naruto,Bleach,Inuyasha,Vampire Knight, Kaichou wa Maid sama! ...sunt mai multe dar nu imi vin pe moment

| MaliciousDeath a răspuns:

Hm,Psycho Pass,Neon Genesis Evangelion,Death Note,Durarara,Paprika,Parasyte(e inca ongoing,dar e chiar bun),Attack on Titan,Code Geass,Btooom,Tokyo Ghoul(povestea in sine, manga-ul sunt mult mai bune, dar nici animeul nu e dezamagitor), Zankyou no Terror, D.Gray-man,Hellsing,Ao no Exorcist, Blood+, Zetsuen no Tempest si mai sunt anime-uri care mi-au placut, dar cred c-am scris destule.

| Ramo137 a răspuns:

Cele mai bune vazute vreodata: death note si SAO.
si horror: elfen lied :X

funda?

| puppetmaster a răspuns:

Guilty crown
code geass
kamisama hajimamesita
ouran high school host club
vampire knight
attak on titan
pandora hearts
kuroshitsuji
shiki
nana
kaichou wa maid sama
uraboku
btooom!
inu x boku ss
yahari ore no seishun love comedy si multe altele