| mariusluisa a întrebat:

Ce a fost prima oara oul sau gaina?

13 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

Intrebarea asta a mai fost pusa de 12435243 ori!

| Rapture a răspuns:

Creierul tau...deaia e acum pietrificat.

| Bloom_2977 a răspuns:

Poate gaina

| HardcoreCountry a răspuns:

Alta oarba! Categoria fatuc'o! Mi'e si sila sa intru la comics, ca tot de copii ca tine daulaughing>

| Razvan1807138078340 a răspuns:

Gaina si cocosul

| DracusorImpielitat a răspuns:

Oul, pentru ca gaina a iesit de undeva. oul putea fii de dinozaur, dar incet incet a evoluat lumea si din cauza climei a iesit din ou gaina, deci a fost oul.

| andreigroza19 a răspuns:

Cocosul

| BBdragutza a răspuns:

Tu ce crezi?

| Yell0w a răspuns:

M-am saturat de intrebarea asta

| DerFinne a răspuns:

Gaina happy deoarece Dumnezeu a lasat-o intai pe ea si ea a facut oul din care a iesit alta gaina happy gandeste-te un pic cum a aparut omul pe pamant happy sper ca te-am lamurit funda?! big grin

| gesiik a răspuns:

Eu zic ca oul

| sorana29 a răspuns:

Logic ca gainarolling on the floor

| Madda22 a răspuns:

Nu se stielaughing