| Zai a întrebat:

Ce a fost prima oara: Oul sau gaina?

Răspuns Câştigător
| Bya132 a răspuns:

Asta este întrebarea majoritate a userilor. Până acum, nu am răspuns atât de "serios" ei bine, acum voi spune așa:
Este o enigmă. Nu este exact cunoscut răspunsul acestei întrebări. Uneori, am impresia că este vorba despre găină, deoarece în Biblie scrie că Noe, a luat în arca sa și GĂINA.
Nu găsesc un răspuns logic. Îmi susțin părerea care ți-am acordat-o DAR, poate că, Dumnezeu a creeat și găina, și oul și le-a trimit pe Pământ. Posibil, ca în acel "ou" să se fi aflat un cocoș pentru ca aceste animale domestice să se înmulțească și să fie de folos omului astăzi.

Aceasta este părerea mea.

Baftă!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Gainatul...

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Balega de bou batran!

| Sconcsiş a răspuns:

Păcat că întrebarea asta a mai fost pusă de 429 de ori...

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Cocosul

daaauuu

| AudImagini a răspuns:

No problem Jelli

| BiaSiAtat a răspuns:

Ce crezi ca eu...Ce jignire!

| Caricatură a răspuns:

AAA...a treia varianta

| anna_6885 a răspuns:

Omleta cu pui.

| cățelușa56 a răspuns:

Pentru cei care nu au fost atenti la intrebarea mea mai zic o data:oul ca pe vremea dinozaurilor[care faceau oua] nu exista gaina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocosul.
P.S : Cand am postat am vazut 0 raspunsuri nu ca m-as fi luat dupa AudImagini.