| wolfyna a întrebat:

Ce credeti exista sau nu vampiri parerea mea este ca exista dar vreau si parerile voastre

9 răspunsuri:
| ɔɐıɔ a răspuns:

Pai daca esti prost

| lalalalallll a răspuns:

Sunt oameni care nu cred în vampiri?!
O, mă jignesc!

| Inutza0102 a răspuns:

Eu am inceput sa cred din 2008 cand m-am uitat la twilight pe care il iubesc!

| xMary a răspuns:

Exista. Eu sunt vampir. Si o sa-ti sug sangele!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Au existat, acum numai exista pe viitor? nu stiu

| d33utza003 a răspuns:

Exista boli care fac oamenii sa arate ca vampirii.
si exista un proces aiurea cand incepe sa putrezeasca corpul unui mort care in momentul in care este deshumat sa zicem dupa cateva saptamani face sa para ca "s-a ridicat din mormant si de aceea e murdar de sange la coltul gurii" dar de fapt i-a iesit sangele pe gura din cauza procesului de putrefactie...m-am interesat si eu dupa ce au aparut serialele "vampire diaries" si "true blood" si chiar mi-as fi dorit sa existe sa gasesc o dovada cat de mica a existentei lor...dar nu am gasit decat dovezi ca nu existasad

| joane a răspuns:

Eu is mai. nu stiu
adica eu cred
sau cel putin au existat
dar de ex pentru mine exista si vampiri si varcolaci, dar si extraterestri big grin
eu asta cred... ceilalti. nu stiu ei cred ce vor...

| Adara a răspuns:

Sincer nu vreau sa te jignesc personal nu cred in vampiri consider ca sunt doar o scornire a imaginatiei umane dar cine stie poate or fi nu zic ca nu dar nu zic nici ca da

| MihaiCostin a răspuns:

Cum de a.i aflat de existenta noastra, a vampirilor?
Diseara iti voi face o vizitalaughing