| naruhina1030 a întrebat:

Vreau sa stiu parerea voastra in legatura cu naruhina.credeti ca v-a exista in serial? vreau dovezi pentru parerile voastre

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Nu vor fi impreuna naruto o iubeste pe sakura desi aceasta il iubeste pe sasuke cred ca cu timpul se va indragosti de naruto si poate se va casatori cu el in akippuden daca apare sunt 90%sigura big grin

| AllyLove a răspuns:

Eu cred ca sunt sanse destul de mari ca naruto sa ramana cu hinata, iar dovezi sunt, in primul rand lupta hinatei cu pein cand si-a recunoscut iubirea care o poarta lui naruto iar intr-un capitol din manga (nu stiu daca tu citesti dar sa stii ca e inaintea animeului cu mult) cand naruto se lupta cu tobi, ii arata pe camarazii lui naruto care se indreapta catre el sa il sprijine si o arata si pe hinata care spune urmatoarele cuvinte :~Naruto, mereu am fost pe urmele tale chiar si acum, dar odata ce se termina razboiul ma voi opri odata pentru totdeauna, data viitoare voi fi langa tine tinandu-te de mana...mergand alaturi de tine.Asteaptama!~deci asta a spus si pe mine chiar m-a pus pe ganduri, nu cred ca Hinata va renunta la Naruto si chiar cred ca vor ramane impreuna(am scris cam mult stiu, dar asta este parerea mea )

| RoseQueen a răspuns:

Pai e idee cu aproximativ 99% sanse de succes, mai ales ca Kishimoto e un creator de shonen-uri care se respecta si nu ar omori visele a mii de fani.

| naruhina1030 explică:

Nu stiu ce sa zic. dupa lupta hinatei cu pain naruto e cam atras de hinata

| iRaul a răspuns:

Nu, nu vor fi impreuna niciodata, Naruto tine la ea doar ca prietena si nimic mai mult, Naruto e prea mort dupa Sakura.

| iRaul a răspuns:

Nu, nu e.
Nu stiu ce ti s-a parut tie.

| AriantheLissa a răspuns:

Pai,in manga 615 din Naruto, acesta o ia de mana pe Hinata si se duc amandoi sa lupte. Dupa ce s-a terminat lupta cu Pain, Naruto a plans inainte sa simt chakra brunetei.Cand era mic, a aparat-o mereu si a vazut-o si la cascada.Cate dovezi mai vreti fratilor? Naruhina exista in serialul Naruto din manga 615 care va aparea in curand ca episod. Fanii Narusaku vor ramane turtiti de ecran.