| Vampiree a întrebat:

Va plac vampiri?

[. chiar daca exista sau nu. macar spuneti parerile voastre despre ei happy. ]

Răspuns Câştigător
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu ştiu dacă-mi plac sau nu.
Cert este că mi-ar plăcea să fiu unul.
Oricum sunt o fiinţă nocturnă (detest ziua, în special dimineţile).
Cea mai activă perioadă a mea este între 18:00 şi 6:00!
Şi-n plus, mi-ar plăcea să nu mă pot îmbolnăvi şi să trăiesc mai mult!
Salut!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu imi plac si nu e frumos faptul ca un domnitor celebru este asociat cu imaginea unui asemenea personaj de basme.Sa le fie rusine celor care au facut din numele acestui mare domnitor un basm de adormit copii.Cred ca se rasuceste in mormant vazand acest show patetic

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

N-am cunoscut personal niciun vampir, deci, nu ma pot pronunta in sensul asta.

| putzulica a răspuns:

rolling on the floor pai vampiri fac ce face si dracula, ala care suge SANGE! deci imi plac, sunt draguti.batting eyelashes laughing

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Imi plac

| axel007 a răspuns:

Nu si nici nu as vrea sa am vreo treaba cu ei :d