| Claudiu709 a întrebat:

Ce Intamplari amuzante sau mai intamplat pe la scoala voastra?!

Va spun eu cateva:
Dupa ora de chimie, profa a plecat suparata fiindca am facut galagie iar cati-va colegi de la etaj au umplut cateva prezervative cu apa si au inceput sa dea in profa

Avem o profesoara de geografie poreclita "cârtița", si vine ea la un robinet sa beie apa, era coada.Brusc s-a bagat in fata si a spus "Lasati-ma sa beau apa ca ma usuc"
La ora de franceza(avem o profesoara care glumeste cu noi), cineva a facut galagie si profa a spus catre acel elev „ady, taci din gura!" si intreb eu "cine?" si ea raspunde "ady". Toata clasa incepe sa rada pana ce un elev a explicat profesoarei care e faza cu intrebarea "Este o intrebare:"Cine?" si tu raspunzi cu numele unei persoane si cel care a intrebat spune "cutare ti-a dat m**e". Toata clasa sa prapadit de ras cand a vazut fața profesoarei
La ora de religie profu a adus vorba de hormonii baietilor si dintr-o data spune "Unor baieti le place sa se f**a"
La scoala era un caine lup si intr-o zi el a fost ranit de un copil cu brishca si la ora de franceza am adus cainele in clasa.Am pus cainele sub catedra inainte sa intre profa si a adormit (ca prin minune). Profa a intrat in clasa, s-a asezat pe scaunul de la catedra si a inceput sa predea.Pe la mijlocul orei cainele s-a trezit si a inceput sa latre pe profesoara... Daca ati fi vazut cum a sarit in sus v-ati fi ras cu lacrimi

Spuneti-mi si voi cateva intamplari asemanatoare sa rad si eu mai mult

6 răspunsuri:
| poliku a răspuns:

Eu am facut una dar oricum pe moment nu a fost chiar amuzanta. Jucam fotbal in clasa cu mingea de tenis.Intra profesoara se aseajeaza si eu continui sa joc.Am sutat in mingea aia atat de tare incat a zburat in calorifer si din calorifer a ricosat in fata profeilaughing
Era o profa de romana si destul de tanara.

| CяysƧ a răspuns:

laughing La ora de engleza un copil se juca pe telefon:
Profa: -Inchide telefonul waiting!
Elevu`: -Hooo! (nu-l inchidehee hee )
Profa: Ba, tu iar te joci la tel, inchide-l ca ti-l confisc!
Elevu (mai incet sa nu auda rofa): -Confisca-l pe asta micu fa!
Profa:-Da.mi telefonul`!
Elevu`:-Nu!
Profa: -De ce?
Elevu` : Ca mi-l furi :p!
Profa: -Cum sa ti-l fur copile!
Elevu`: Nuuuuu!
Profa-i i-a telefonul` din mana la care elevu`:
-Laabaaa dupaa el, saraco!
Ii da profa o palma si i-a telefonul` cu ea la catedra la care copilu` face :
-Ciordiiitoareeaaa! Huua! Saraaacaaa! laughing ( daca vedea-ti cum se lupta profa cu nebunu` ala facea-ti pe voi de ras laughing ) Ala gras si profa bat laughing

| stefan14 a răspuns:

In pauza anterioara un coleg prinde o musca si o omoara, o pune pe o bucata de creta si o lasa pe catedra. Intra proful de fizica in clasa si dupa un timp se ridica nervos si spune,, Credeti voi ca eu nu vad ce faceti, da' eu am ochii de drac si vad tot. Daca mai faceti de astea va ia dracu!'' laughing Dupa vorbele astea linistea se asterne peste sat. Pauza urmatoare am raspandit vestea in toata scoala, si toti radeau in spatele profului de fizica.

| 10razzy20 a răspuns:

La mine un tip vorbea despre un subiect care ii placea si normal, vbea super repede si la un moment dat ii curge o balalaughing si el ca si cum nu se intamplase nimic cica ''scuzatima am balit'' si continua sa vbeasca si noi eram morti de ras si profa care era fix in fata lui a inceput sa ''faca misto de el'' in restul orelor...tongue si ale tale sunt superwinking

| DorianTare20 a răspuns:

Noi aveam de facut propoziti la romana despre primavara. Un coleg pe nume Bogdan spune.Eu sunt fericit si incantat ca vine primavara. Apoi o fata pe nume Miruna spune "Da, doamna bogdan se excita non-stop cand vine primavara ". Profa facand o fata de parca era de pe alta lume dar la urma urmei a inceput si ea sa rada.

| DorianTare20 a răspuns:

La ora de geometrie profu ne povestea despre striunghiul OB si noi muream de ras iar apoi a desenat un patrat si la numit ***N laughing