| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, astăzi la servici colegul meu de birou a avut o cădere nervoasa din cauza nevestei lui, era sa lesine de pe scaun, noroc ca am fost langa el și i-am ridicat moralul. Când s-a trezit soția lui dimineața asta și a văzut ca el nu i-a adus nici un cadou de Moș Nicolae a început sa urle, sa facă gălăgie și a dat cu pumnii în masa în așa hal încât a început sa latre câinele vecinilor de sus și vecinii au început sa bată în țeava. Abia a reușit sa o liniștească. Cum ati reacționa intr-o asemenea situație critica și scăpată de sub control?

Răspuns Câştigător
| LordCristobal a răspuns:

Bag divort de nevasta ca e prea isterica si nebuna si imi caut o femeie mai linistita si rezonabila.
In afara de Triunghiul Mortii(14 februarie, 1 martie si 8 martie)nu m-as fi gandit ca si 6 decembrie e o zi de facut cadouri partenerei.))))))

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mos Nicolae este doar pentru copii mici, sa le aduca bomboane, nuci si mere in ghetute.

Daca nu stiai asta, afli acum si-ti ajustezi topicul pe viitor, sa fie credibil happy

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

Este și pentru Adulți

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Poate pentru adultii imaturi happy

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Da, pui sarmale in ghetute.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru darrio2007):

Valeu frate strici încălțămintea

| darrio2007 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Nu, că le pun in ambalaj.

| VoidEternal a răspuns:

Îmi caut alta sotie.

| blackann a răspuns:

Deci sotia ta da cu pumnii in masa si din cauza asta. De ce ne minti ca este a colegului? rolling on the floor cand deja stim ca in familia voastra toti dau cu pumnii in masa, inclusiv tu si copiii!

| iulia0514 a răspuns:

Spune-i sa o ducă la medic are probleme săracuța! Dar oare ea ia luat lui cadou sau doar aștepta să primească? happy

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru iulia0514):

Așteaptă sa primească

| iulia0514 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Atunci prietenul tău nu are de ce să-și facă griji se poate revanșa, spune-i că nici acum nu e târziu la noapte să îi puna 2 polonice de ciorba în pantofii că și așa e la modăhappy cel puțin eu asa am citit pe aici că se pune mâncare în ghetehappy