| Blackwoman27 a întrebat:

De unde sa incep?! straight face Azi am avut o zi super naspa la scoala x_x ~x( straight face sad. La ora de geografie era o galagie infernala de zici ca eram in jungla, au venit niste colegi noi din septembrie ( vreo 10 ) si e o galagie la o parte din ore de zici ca suntem la nebuni straight face si din cauza asta nu putem scrie calumea, nu auzim ce zice profa si ora trecuta am dat test neanuntat straight face si multi au copiat dar nu imi explic cum pentru ca profa umbla prin clasa si unul care habar nu are cum il cheama a luat 8 x(! si mai multi tot asa au luat note mari si profesoara asta e noua,si cand ne'a adus azi testele erau note foarte mici la jumate din clasa, si a zis sa ne mai asculte sa ne marim nota cu 1-2 puncte, au ascultat doar 1-2 straight face si apoi au inceput sa faca aia din spate o panrama de profa tipa la ei ca la nebuni si tot nu taceau din gura,ascultau muzica,mancau seminte straight face si toate alea,si profa s-a enervat si ne-a trecut testele asa fara sa ne mai asculte pe nici unul, si dupa cum am spus si la aia care au copiat si au luat 7 si 8u le-a trecut pentru ca nu stie ca nu invata si ca au copiat, noi i-am zis dar ea nu nu nu a copiat nimeni oh go on am vazut eu rolling eyes,si ne preda foarte aiurea,ne arata aiurea la ahrta,nu stie nici sa vorbeasca romana d'apai geografie,in carete scrie o gramada iar ea ne preda cateva randuri,cand la test am scris ceva cum era scris si in caiet a zis ca nu e corect,dar de ce nu e corect? nu asa ne'a predat?! e dusa rau de tot profa asta! Nu mai stim ce sa mai facem, ce ne sfatuiti? funda. I-am zis si la directoare si a zis ca degeaba le scade nota la purtare

3 răspunsuri:
| Kimmy22 a răspuns:

Hey!
Vai de tine...si sa nu imi zici ca esti cumva in clasa a 8-a! E greu pentru ca tu vei da teza la geografie sau istorie...deci trebuie sa stii cu ce ''se mananca'' acest obiect! Ar trebui sa inveti din manual. Daca tot ai zis ca ai discutat cu directoarea, a luat vreo masura? Ar trebui sa iti schimbe imediat profa! Astept raspuns si mult succes! :*:*

| Blackwoman27 explică (pentru Kimmy22):

E o singura profesoara de geografie in scoala straight face si da, sunt in a8a.

| Kimmy22 a răspuns (pentru Blackwoman27):

Off...e destul de greu. Exact asa este si la mine.dar stii ce fac eu?
Cand vine vorba sa invat: imi iau manualul si imi ''predau singura'' (imi conspectez lectia) si cu atlasul in fata vad si harta. Nu stiu ce vom face la teza...ca subiectele sunt facute de catre profesor. Oricum sper ca te-am ajutat intr-un fel..mult succes!