| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care se spala? eu cred ca nu s normale la cap)

Răspuns Câştigător
| DroGuleTz a răspuns:

Jogos mik laughing)rolling on the floor)) vezi sa nu incerci ca te mananca apa

12 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Alooooooooooo, ce intrebare e asta breeeee?thinking esti cu capu?:O cum sa nu fii normal ingrijinduti corpul? cred ca ai tras ceva...:d

| Elenaaa23 a răspuns:

Ma jignesti! Sa sti ca si eu ma spal si sunt foarte normala la cap!
Cre' ca si u te speli, ca doar nu stai asa sa-ti acopere jegul pielea?

| Reny a răspuns:

Normale!?
Acum ai ajuns la concluzia asta!?laughing
Trebuia sa gandesti muuuuuuuuult mai repedelaughing

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Te bate stresu".

| pίTίк a răspuns:

Daca st de acord cu u dai funda?big grinbig grinbig grin

| Cayus a răspuns:

Ca put frumos

| ankadella a răspuns:

rolling on the floor)))))) persoanele care se spala sunt rafinate si nu PUT a gunoi!

| cryss_7938 a răspuns:

laughing deci u nu t speli?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Comics

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha

| SosETauciGAsaaAA a răspuns:

Jegosule rolling on the floor

| mariukmaria64 a răspuns:

Treaba ta daca vrei sa "mirosi frumos" big grin