| dewix a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele care se cred emo?

8 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Dumnezeu să'i odihnească

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nici o parerea adica e treaba lor ei isi distrug viata si si-o aleg cum vor.

| divinuu a răspuns:

Niste cacati care probabil se cred cool daca isi pun lanturi cu lame la gat

| Petronela a răspuns:

Parerea mea despre persoanele care se cred emo e ca ei se cred cei mai tari dar de multe ori nu sunt cei mai tari

| PurpleAngel a răspuns:

Cred ca aceste persoane sufera de DEPRESIE si lipsa de comunicareoh go on... ar trebui sa consulte un psiholog si nu glumesc cand spun asta pentru ca i-ar putea ajuta sa treaca peste tulburarile emotionale prin care trecthinking

| AdaIoana18 a răspuns:

Consider ca aceste persoane au lipsa de afectiune din partea printilor, prietenilor, iar ei cred ca prin acest comportament vor avea mai multa afectiune din partea tuturor. Nestiind ca is distrug viata. Unii aleg acest stil de viata din cauza unor probleme. De exemplu: depresia, divortul intre parinti, despartirea de iubitul/iubita sa etc.

| Doa'Do a răspuns:

Persoane fara interese si fara viata.

| LxN a răspuns:

Daca doar se cred si nu sunt, e cam grav s-: