| adelaadelaadela a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele "EMO"?
A. plecate cu sorcova
B. normale

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun noi ceilalti le privim cu alti ochii am putea spune ca sunt plecati cu sorcova dar ei cred ca sunt normali. Eu sincer cred ca sunt cam plecati cu sorcova chiar daca lor le place stilul asta eu cred ca nu le aduce nimic bun ba mai mult sunt dezintegrati din societate. Funda? Te rog! Mersi!

4 răspunsuri:
| HolyPotato a răspuns:

Nici una. Sunt persoane emotive care sufera cu adevarat, au impresia ca nimeni nu le intelege si au nevoie de ajutor, pe care ar trebui sa il oferim pe cat putem in loc sa ne batem joc.
Bineinteles ca exista si acei adolescenti care nu sunt de fapt EMO ci adopta stilul asta doar ca sa se dea mari si acele avatare "emo" sincer nu reprezinta ce inseamna asta cu adevarat, sunt numai pentru fitosi...la fel ca multe statusuri de genul asta...straight face

| HolyPotato a răspuns:

A, da o persoana "emo" cu adevarat, crede-ma ca nu arata ca unul reprezentat de acele avatare, statusuri vestimentatie etc. O persoana este "emo" la suflet nu la aspect, si daca vedem o persoana mai retrasa ar trebui sa o ajutam pe cat putem sa nu se mai simta atat de singure, sa le ascultam si sa le sfatuim daca putemhappy

| Dr1D a răspuns:

A:plecate cu sorcova pe pluta in ocean

| adelaadelaadela explică (pentru Dr1D):

laughing da pai ce sa zic... cam ai dreptate