| MrNuggets a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care nu se spala?

Răspuns Câştigător
| andreeaeml1200 a răspuns:

Sunt mai multe motive de a nu se spala oamenii:
-tipul ala de oameni saraci: Nu isi permit un sampon sau macar un sapun, dar nici apă probabil;
-aia zgarciti: De fapt au bani, dar is zgarciti si vor sa "economiseasca banii", asta e mai mult de vrajeala
-aia care s au nascut imputiti: Lenea le sta in cale sa nu se spele, dar asta nu le scuteste cu nimic(vrajeala maxima), treci dracu si te spala împuțitu-le

| andreeaeml1200 a răspuns (pentru andreeaeml1200):

Pardon împuțitule* am scris gresit

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Asta e ca și cum ai întreba ce părere ai despre oamenii care vorbesc franceza de ex. Și răspunsul e că depinde de la om la om.

| CostinAlamariu a răspuns:

Ești printre acei oameni?

| wildthing a răspuns:

Nu stiu daca ai observat, dar de curand a inceput sa ia amploare miscarea "progresista" "no-wash". Astfel, daca indraznim sa ne spalam des, suntem impotriva salvarii planetei sau ceva.winking Ca sa dovedim ca suntem oameni responsabili, trebuie sa purtam chilotii cel putin o saptamana. Ce mai conteaza ca o sa candim a hoit si o sa avem gaura coorului apretata, dar protejam mediul, suntem civilizati, ce dreacu'?!winking

| sammie a răspuns:

Dacă zici de ăia care n-au casă îi înțeleg săracii. Dar ceilalți care nu se spală că nu vor sunt niște " împuțiți ".