| ela_5640 a întrebat:

Ce produse sunt super bune pentru cosuri? ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| ShowTim3 a răspuns:

Vichy big grin eu asa am scapat de cosuri, tine si un regim si numai manca legume si fructe 1-2 saptamani + Vichy si sa te speli mereu cand pleci afara si cand vi de afara pe fata + dimineata si seara si gata in 1-2 saptamani ai scapat, nu folosi farduri in perioada asta

3 răspunsuri:
| LuCi82820 a răspuns:

Crema anti cosuri solutie de indepartat cosuri fundita?

| GEORGE a răspuns:

Tarr O sa te usture da iti zic eu ca iti vor trece. sau cel putin mie mi-au trecut.

| mandra a răspuns:

Acneon pastile, sunt vreo 50 de lei