| inger02 a întrebat:

ce produse bune pentru cosuri si pete pe fata stiti? si cam cat ar costa?

5 răspunsuri:
| nellyneliana a răspuns:

Buna! Eu iti recomand Eryfluid - se gaseste in farmacii si costa pana in 10 lei (iti va spune farmacista cum sa il folosesti...cam in 3 zile se vada si rezultatele, cel putin asa a fost in cazul fratelui meu).

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Atentie! Pentru un ten ingrijit si lipsit de cosuri este foarte important cum si cu ce te speli pe fata.
1. Nu ai voie sa dai cu sapun pe fata. Tenul se spala doar cu demachiant apoi se clateste cu apa din abundenta.
2. Important este si felul in care te stergi cu prosopul. Nu este bine sa freci fata ci tamponezi usor si delicat.
3. Dupa ce tenul este spalat si curatat, poti folosi Tratamentul pentru cosuri cu actiune rapida 2% acid satilic de la Avon si costa doar11, 99 lei happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru KeepCalmThinkDiffrent):

Minti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Argila este singura care are efecte benefice asupra fetei si amelioreaza acneea, amestecata cu apa sau chiar cu miere (mierea are efect antibacterian).
Te pup!

| Noodlez a răspuns:

Ce-ti spun eu : cel mai bine este sa te duci la un dermatolog si sa nu iei produsele astea de capul tau pentru ca functioneaza foarte diferit la fiecare. La dermatolog o sa vada ce-ti produc tie acele cosuri si pete si o sa-ti dea o solutie pentru tine care o sa functioneze (mai mult sau mai putin).