| Andruza a întrebat:

Ce produse sunt super bune pentru cosuri? ce imi recomandati?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu stiu de Zynerit.Se cumpara de la farmacie si costa 30 de lei.Am auzit ca e foarte bun si multi au scapat de cosuri.

| thegreatgatsby a răspuns:

Este o crema, nu stiu sigur numele dar scrie ca e de la firma "Rugby" si scrie pe ea "Acne Medication 5, benzoyl peroxide gel usp"... laughing intreaba la farmacii, e super buna crema asta.

| JeSa a răspuns:

Buna, iti recomand clearskin pentru acnee(anti-imperfectiuni). http://www.okazii.ro/......iuni-.html Bafta!

| PurpleLadybug a răspuns:

Cutaden. il gasesti la farmacie, seara aplici putina crema pe cosuri, iar dimineata se indeparteaza ca o cojita, nu lasa urme... e superhappy
Take carepeace sign

| Andruza explică:

Eu am clean&clear dar vad ca nu au efect asupra lor dar ele sunt bune mi-a trecut de ele dar iar au aparut

| Jonsdottir a răspuns:

Aknesolwinking Mie mi'au trecut TOATE cosurile cu Aknesol

| ÅñdRa a răspuns:

Foloseste pudra de argila aslavital.Este foarte bunhappyil gasesti la orice farmacie

| usernamealy a răspuns:

Mie mi/au trecut cu zinerit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zynerit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci la cosmetolog mai des si scapi de ele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andruya orce produs de la farmacie daca o sal ei da o sati triaca cosurile dar la un tinp o sa ti apara din nou... ia si te du la un salon de curatiria fetii o sa te duci de mai multe ori ca din prima nu se vede reyultatul si ti promit ca o sa ai o fata curata am facut-o pe propria experienta ...eu tot tinpul ne luam in potriva cosurilor de la farmacie dar peste o luna ne esiau din nou am decis sa plec la cosmetolog si am avut reyultat bun,,,, eu asa te sfatui asta tu deciyi