| anonim_4396 a întrebat:

Cea mai buna insulta happy Funda!

Răspuns Câştigător
| Pisique a răspuns:

-Nu mă interesează ce faci, ce spui, nu mă interesează faptul că tu exiști.

| DrunkenRat a răspuns (pentru Pisique):

Hmm. este intr-adevar o chestie geniala.

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Esti cea mai proasta pentru ca mata-i vaca si tactu-i bou!rolling on the floor

| DrunkenRat a răspuns (pentru NoNameJunior):

Ce subterfugiu ai folosit ca sa-mi spui asta rolling on the floor))

| girl12girl a răspuns:

Ce faci? bine. tea intrebat cineva ceva. taci. pai dar... taci. taci curvo.

| Bitzy a răspuns:

Esti o vaca cu mucitongue

| Piinkyy a răspuns:

Te doare adevraul? Nu imi pasa de tine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!

Cea mai mare insultă care mi-o poate oferi cineva este că nu cânt bine iar cea pe care o pot oferi este să îi spun unei persoane că s-a născut degeaba mai mult de atât nu îmi permit.

| daηă a răspuns:

Ce cauti aici?! Credeam ca s-a inchis gradina zoologica...

Stii ca atunci cand deschizi gura un idiot vorbeste?

Daca as avea o fata ca a ta mi-as da parintii in judecata!

| iloveunicorns a răspuns:

Insultă comică : Ce-ai mă?! Te strâng pantalonii?

| CapacDeBere a răspuns:

If you wanna be my friend suck my dick and clap your handwinkinglaughing

| sebibutu a răspuns:

Cea mai bună insultă este indiferența, aceasta fiind în majoritatea cazurilor cea mai buna armă, principalul avantaj fiind că, nespunând nimic, nu poți fi acuzată de nimic.