| yvan a întrebat:

Cum sa treci peste insulta?

Răspuns Câştigător
| Nume a răspuns:

Nu il bagi in seama sau de exemplu daca el de jigneste cu un cuvant urat ii zici asa sunt(cuvantul zis)si ce? sau ii zici asahappy

4 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Cu nepasare

| noktambul a răspuns:

Cu seninatate, indiferenta si umor! Tine minte : tu esti ceea ce crezi tu despre tine ca esti si nu ceea ce cred sau iti spun altii ca esti. Astfel, insultele nu vor putea sa te atinga.

| Sonny_5515 a răspuns:

Daca cineva te insulta si acea insulta te supara arata-i o perioada de timp indiferenta ca o sa se simta mai rau decat tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o vorba frumoasa. Raul poate fi biruit doar cu binele.