| andrada a întrebat:

Care e cea mai mare insulta pentru o fata? dar pentru un baiat?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Pentru fata: sa-i spui ca-i c***a laughing)
pentru baiat: s-ai spui ca nu-i bun la pat rolling on the floor)

asta cred eu laughing

2 răspunsuri:
| Sandra_1296 a răspuns:

Ca este GRASA! sad
Eu asta cred : GRASA sau URATA! Dar pe mine ma afecteaza mai mult cand imi zice cineva ca sunt GRASA! sad
Papa.

| Sandra_1296 a răspuns:

A si pentru un baiat cred ca este : PAMPALAU. Cu asta chiar s'ar face potsin de ras si nu ar avea replica. in'schimb daca il faci URAT iti raspunde : Seman cu tine, sau Bine ca esti tu frumos\frumoasa.big grin