| RochEq a întrebat:

Cine ar castiga dintre Zetsu si Sasuke? dati argumente de ce happy

Răspuns Câştigător
| Niklauss a răspuns:

In primul rand Sasuke vs Zetsu? Serios?
E evident ca Sasuke.
Ca dovada uitate la Manga si la acest video din joc pentru ca asa se va intampla si in anime :
http://www.youtube.com/watch?v=iyo5-Hn87NQ
Gandeste-te putin si daca ar fi toti 80.00 sau cand naiba sunt ei Sasuke i-ar bate pe toti cu Susanoo mai ales ca acum are sharingan etern si il poate folosi cat vrea si Susanoo e apararea suprema si nu au sanse mai alaes ca ar folosi si Amateras. Gandeste-te ce intrebare stupida ai pus fara suparare! Funda?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cristian2003 a răspuns:

Normal ca Sasuke, Zetsu este foarte slab

| Stella17 a răspuns:

Sasuke este un Uchiha unul dintre cele mai puternice clanuri impreuna cu Senju.

Paste fericit!

| HonneOnna a răspuns:

Clar Sasuke pentru ca e mult mai puternic decat Zetsu, desi are si el niste puteri destul de bune, dar tot nu se compara su Sasuke