| Ilarionus a întrebat:

Cine castiga dintre hanzo si shino? argumente de ce.

Răspuns Câştigător
| Stella17 a răspuns:

Shino, pentru este puternic si cu insectele lui poate sa ii absoarba chakra uite mai multe informatii despre shino si hanzo:

http://naruto.wikia.com/wiki/Hanz%C5%8D

http://naruto.wikia.com/wiki/Shino_Aburame

7 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Mai pui multe interebari stupide din rahatul de naruto. nu vezi ca nu santem interesati

| SiLaS a răspuns (pentru Miauti):

Are dreptul sa puna cate intrebari vrea! Tu ar trebui sa taci daca nu te intereseaza.

| AlexAleex a răspuns:

Shino,e mai puternic si poate sa ii absoarba chakra cu ajutorul insectelor.

| товарищ a răspuns:

Huh! Mai întrebi? Logic că Shino!

| Ilarionus explică:

Nici mata nu a fost interesat de tactu.We cocalarule sa stii ca am pus multe intrebari din naruto si au raspuns astia

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns (pentru Ilarionus):

Mmmdea, 10 ani si iti permiti sa vorbesti asa, cu alte persoane mature... Cum a ajuns Romania astawinking.

| Ilarionus explică:

Ala era fratemiu care la injurat care are 14 ani