| Ilarionus a întrebat:

Cine ar castiga dintre jiraya si killer a? argumente de ce

Răspuns Câştigător
| товарищ a răspuns:

Pai, destul de greu. Jirayia este sannin si un foarte talentat Ninja ( El se poate numi ninja pentru ca este un erou pentru mine ) dar Raikage ( Este un kage si au o putere insemnata, deoarece nu degeaba a fost ales Kage ) are o viteza impresionanta si o putere foarte insemnata. Eu as zice ca este remiza. ( Ai observat ca in cele mai multe cazuri, este remiza )

3 răspunsuri:
| Ilarionus explică:

Mikitzu esti prost eu vorbesc despre killer a nu killler b

| Mikitzu66 a răspuns:

Killer bee, pentru ca este un jinkiuriki(sau cum se scrie)perfect.

| alexandru4441 a răspuns:

In primul rand kiiler este foarte rapid spapanind fulgerul iar jiraya este foarte agil si se apara foarte dine cu ajutorul parului adica o tehnica din categoria doujutzu deci daca s-ar lupta ar dura foarte mult deci ei sunt cam egali in forte